Vandens nugeležinimo filtrai – pagalba jūsų namams

Sveikata – brangiausias turtas, o sveiki jūsų namai – tai užtikrinta gera savijauta ir saugi bei švari jūsų aplinka. Kaip palaikyti švarą savo namuose, biure ar net gamyboje, o ypač, kai sunaudojamas didelis kiekis tiek geriamojo vandens, tiek vandens gamybai? Pirmiausia reikėtų atlikti pačius paprasčiausius vandens kvapo, skonio ir spalvos stebėjimus: jei pastebėjote, kad jūsų vanduo turi drumstumą, rusvą ar rausva spalvą, užuodžiate sieros ar supuvusio kiaušinio kvapus – tai ženklas, kad jūsų vandenyje yra geležies perteklius ir turėtumėte kreiptis, pirmiausia, dėl vandens tyrimo, o jei jį turite – į konsultuotis apie savo problemas su vandens gerinimo specialistais, įmone, kuri jums parinks vandens nugeležinimo filtrus

Ar nugeležinimo filtrai ilgalaikis sprendimas? 

Kaip ir kiekvienam įrengimui, taip ir vandens nugeležinimo filtrai turi garantinį galiojimą, tačiau prižiūrint specialistams, jie tarnaus ilgai ir investicija į švarų vandenį atsipirks jums greičiau nei per metus. Daugelis bendrovių teikia garantiją ne tik pačiam įrengimui, bet ir aptarnavimui ar net suteikia pogarantinį aptarnavimą, todėl prieš pirkdami būtinai išsiaiškinkite, ar bendrovė, kuri suteiks jums paslaugą, sumontuos, pajungs ir parduos vandens nugeležinimo filtrus, turi visą spektrą prekių ir paslaugų, kurių jums reikia. 

Ar geležies perteklius yra kenksmingas mūsų organizmui?

Geležis vandenyje nėra pavojinga, bet sergant lėtinėmis ligomis ar turint jautresnį virškinamąjį traktą, geležingas vanduo gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimus: galvos skausmą, skrandžio skausmus, viduriavimą. 

Geležies perteklius sukelia daugiausia švaros problemų: rudas vanduo nusėda visur, kur tik naudojate vandenį: ant indų, kriauklėse, voniose, dušuose ir ant jų sienelių ir visur kitur. Dėl to, turite nuolatos valyti ir šveisti, nes kitu atveju apnašos ims kauptis ir jas panaikinti bus dar sunkiau arba visai nebeįmanoma. 

Geležis sukelia nemalonų kvapą, kuris taip pat geriasi į visą jūsų namų aplinką, ilgainiui jį labai sunku pašalinti ir jokie valikliai gali nebepadėti. 

Nuo ko pradėti, norint įsigyti vandens nugeležinimo filtrus? 

Kaip ir minėjome, pirmiausia, pajautus diskomfortą namuose dėl nemalonių vandens kvapų, spalvos ir skonio, reikėtų atlikti vandens kokybės tyrimą sertifikuotoje laboratorijoje. Jei nežinote, kur tokią rasti, kreipkitės į vandens filtrais prekiaujančią įmonę, kuri turi visą paslaugų spektrą ir gali padėti jums paimti vandens mėginį, jį pristatys tiesiai tyrėjams ir paaiškinti tyrimų išvadas. Tik atlikus vandens tyrimą, specialistai galės jums padėti išsirinkti tinkamą įrangą, kuri padės pagerinti jūsų vandens kokybę. 

Related Post