Tinkleliais nuo uodų reikia rūpintis ir ne sezono metu

Daugelis žmonių galvoja, kad pavasarį reikia galvoti apie tinklelius, kurie yra skirti apsaugai nuo uodų. Jie yra dedami ant langų bei durų ir apsaugo ne tik nuo uodų, tačiau ir daugelio kitų mašalų, kurie tiek dienas, tiek naktis gali padaryti kur kas labiau varginančiomis.

Įsigyti juos galite UAB Solemlux prekybos vietoje. Tačiau ar tikrai pavasaris, vasara yra geriausias laikas?

Ne sezono metu – galima sutaupyti

Užsisakius roletus ne vasarą ir ne pavasarį –  dažniausiai galima nemažai sutaupyti. Natūralu, kad sezono metu konkrečios prekės kainuoja brangiau. Tai lemia augantis poreikis, tad verslininkai tuo pasinaudoja. Dažnai verta užsakyti žiemą, kadangi tuomet siūlomos pačios didžiausios akcijos.

Gaminami pagal asmeninius poreikius

Nors galima rasti tokių, kurie jau yra pagaminti, tad juos dažniausiai galima įsigyti pigiau, tačiau praktikoje matyti, kad geriau sakytis pagal asmeninius poreikius. Kaina dažniausiai kinta mažai, tačiau bent jau būste ramus, kad jie tiks konkrečioms durims bei langams. Jeigu Jus domina – tinkleliai nuo uodų iš SolemLux atitinka kainos ir kokybės santykį, tad užsisakykite ir keiskite savo komfortą kuo skubiau.

Beveik nesimato

Mitas, kad tinkleliai nuo uodų izoliuoja vaizdą, kuris matyti pro langą. Daugelis žmonių vien dėl šio mito nesirenka gyvenimo lengvinančio akcento, kuris gali padėti jums būti ramiu, jog namuose nebus vabzdžių, kurie trikdo ir miegą, ir kasdienybę.

Tankumo aspektas

Matymosi ir mažesnio matymosi aspektą lemia tai – kokio spalvos yra tinklelis ir kokio jis yra tankumo. Tankesnis tikrai nereiškia, kad jis bus labiau  matomas, tačiau tikrai lemia kur kas geresnę izoliaciją nuo vamzdžių, kurių ir norisi išvengti patalpose. Taigi, būtinai tarkitės su pardavėjais – kokio tankumo tinklelio jums reikia.

Patogus gyvenimas yra neatsiejamas nuo smulkmenų, kurios namuose dažnai matomos, tačiau veikia – labai ir tuo pačiu keičia mūsų gyvenimus radikaliai. Lygiai taip pat ir tinkleliai turi būti pasirenkami kuo greičiau, kai tik suprantate, kad vasara be vabzdžių bus kur kas mielesnė ir patogesnė.

 

Related Post