Stabilizuotų augalų paveikslai: nenykstantis gamtos prisilietimas

Kiek dažnai pagauname save galvojant apie poilsį gamtoje? Kur nieko nėra, tik mintys ir gamtos apsuptis. Tokias emocijas neša ir Madebygrow.lt kuriami kūriniai. Ir tai daugiau nei tik stabilizuotų augalų paveikslai, kurie puošia namus ir džiugina akis. Tai jausmas, kurio siekiame, kai esame gamtoje, kai norime pabėgti nuo kasdienio bėgimo ir streso. Atrodo, vos vienas naujas akcentas namuose, tačiau sukuriama atmosfera jau visiškai kitokia. Stabilizuotų augalų paveikslai su savimi atsineša ir jausmą, kurį patirtį galima tik sustojus akimirką gamtoje.

Stabilizuotų augalų paveikslų ypatybės

Stabilizuotų augalų paveikslai savo vietą kaip patikima ir įdomi interjero detalė užsitarnavo jau gana senokai, tačiau tik dabar į juos yra atkreipiamas didesnis dėmesys. Kai asmeniniame ir profesiniame gyvenime tiek skubame, nebelieka laiko nei tikrų augalų priežiūrai, nei pasibuvimui su savimi gamtoje. Žinoma, yra žmonių, kurie moka derinti visus gyvenimo aspektus, tačiau kai kurių žmonių ritmas diktuoja šiek tiek kitaip. Tokiais atvejais stabilizuotų augalų paveikslai tampa puikia išeitimi. 

Net ir maži paveikslėliai ant sienų ar kompozicijos vazose iš ,,užmigusių’’ augalų padeda mintimis nusikelti į gamtą. Kompozicijos puikiai tinka laikyti erdvėse, kurias norite paskirti poilsiui. Pavyzdžiui, planuojate bent kelias minutes dienoje skirti meditacijai? Toje vietoje, kur tuo užsiimsite, pakabinkite stabilizuotų augalų paveikslą. Jis suteiks daugiau ramybės, harmonijos, o ir bus malonu į jį žiūrėti.

Taip pat stabilizuotų augalų paveikslai nėra tokie, kuriuos reikėtų laistyti ar genėti, tad laiko prie jų priežiūros tikrai negaišite. Yra tik keli svarbūs laikymo aspektai – atokiau nuo saulės spindulių ir gerai vėdinamose patalpose. Taip išsaugosite spalvą ir tekstūrą nepakitusią ilgesnį laiką. Prisikaupė dulkių? Užtenka sausa ir švelnia šluoste atsargiai nuvalyti. Ir čia tik praktinis stabilizuotų augalų paveikslų privalumas.

Kaip pasirinkti tinkamą?

Kai pasirinkimai varijuoja keliose srityse, apsispręsti tampa tikrai sunku. Stabilizuotų augalų paveikslai gali būti įvairių dydžių (standartinių ir ne tik) bei formų. Jei formą ir dydį išsirinkti nėra jau taip sudėtinga, palaukite kol prieisite augalų pasirinkimo dalį. Dažnai stabilizuotų augalų paveikslai yra jau numatomi kažkokiai erdvei, tad užtenka ją išsimatuoti ir jau galima pasirinkti dydį bei formą. 

Tačiau kai pereiname prie dizaino dalies ir augalų pasirinkimo – atsiveria visa jūsų fantazija. Stabilizuotų augalų paveikslai gali būti minimalistiniai, pompastiški, chaotiški, spalvoti ar tik vieno atspalvio, tad dėl visų šių dalykų reikėtų pažvelgti į savo norus bei interjerą. Kompozicija turi įsilieti į erdvę natūraliai net jei tai yra ir erdvės pagrindinis akcentas. Tačiau tik harmoningai parinkta kompozicija neerzins akių, o džiugins visų širdis.

Related Post