Šilumos siurblio pasirinkimas: ko reikia nepamiršti?

Ieškote labiausiai tinkamo šilumos siurblio, kuris gali Jums padėti ne tik gyventi patogiau, tačiau taip pat ir šilčiau? Tokiu atveju siūlome tartis su specialistais, kurie tikrai gali labai mielai atsakyti į visus Jums kylančius klausimus.

Žinoma, šilumos siurbliai yra labai įvairūs, tad visada verta daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kurios yra pasiekiamos ranka.

O mes žemiau pateiksime esminius niuansus, kurie geriau padės suprasti – ką reikia įvertinti renkantis.

  1. Tipas. Šiuo metu rinkoje dažniausiai dėmesio sulaukia oras-oras arba oras-vanduo sistemos. Geriausia jas rinktis pasitarus su specialistais, kurie pirmiausia vertina būsto charakteristikas ir pagal tai nurodo – kuris variantas tinka labiausiai.
  2. Kaina. Kainos yra labai įvairios, tačiau nepamirškite, kad šiuo metu galima pasinaudoti APVA parama, kuri gali net iki 50 procentų sumažinti išlaidas. Kokybė bus gera, naudotis įranga bus galima iškart, o parama bus išmokama tam tikru periodu.
  3. Galingumas. Šis rodiklis yra labai svarbus, kadangi bandoma pasiekti kuo didesnį efektyvumą. Jis derinamas prie žmonių, kurie gyvena namuose, poreikių, ir tuo pačiu prie būsto charakteristikų.
  4. Matmenys. Nors tai nėra svarbus aspektas, tačiau visai naudinga jį įvertinti. Ypač tokiu atveju, kai tiksliai žinote, kurioje vietoje siurblys bus montuojamas ir tuo pačiu – kiek erdvės jam galima skirti.
  5. Papildomos galimybės. Daugelis sistemų šiuo metu ne tik šildo, tačiau ir pasirūpina, kad Jūs galėtumėte patogiai reguliuoti šilumos intensyvumą. Pavyzdžiui, šilumos kiekis gali būti valdomas nuotoliniu Wi-Fi būdu.
  6. Akustika. Sistemos veikia tyliai, tačiau jeigu esate labai jautrus, tokiu atveju siūlome dar detaliau domėtis veikimo garsumu.
  7. Dizainas. Galiausiai, smulkmena, tačiau jeigu estetine prasme Jums labai svarbu, kad viso patalpoje esantys daiktai derėtų – galima rinktis ir pagal dizainą. Tačiau šiuo metu beveik visi rinkoje siūlomi variantai yra balti, minimalistinio modelio.

Remkitės kitų žmonių atsiliepimais, kuriuos galima rasti internete. Tai leis kur kas paprasčiau palyginti opcijas ir rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Galiausiai, visada geriau mokėti daugiau, tačiau įsigyti inovatyvesnius, kurie Jums tarnaus našiau bei ilgiau.

 

Related Post