Poligeliniai nagai – Kokie privalumai?

Poligeliniai nagai – tai akrilinių ir gelinių nagų mišinys. „Polygelis laikomas hibridine formule, kurioje dera akrilo patvarumas ir gelio elastingumas.

Polygelis paprastai tepamas vienu iš dviejų būdų. Specialistai sako, kad formulė yra tūbelėje, kuri atrodo kaip dantų pasta. Ji tepama tiesiai ant nago ant nagų formos. Tada ji formuojama pagal norimą ilgį ir formą. Arba nagų meistras gali suformuoti formas į pilnus galiukus, tada įspausti ant natūralių nagų ir sukietinti po geline lempa.

Kuo poligeliniai nagai skiriasi nuo akrilinių ir gelinių?

Akriliniai ir poligeliniai nagai labiausiai panašūs tuo, kad jie yra nagų priauginimo forma ir gali būti užpildomi atsiradus naujam augimui. Tačiau su poligeliniais nagais šiek tiek lengviau dirbti ir juos formuoti, be to, jiems nereikia naudoti monomerinių cheminių medžiagų, kaip akriliniams nagams.

„Naudodami poligelį, nagą galite formuoti ilgesnį laiką, – sako specialistas. Užtepus akrilą, jis labai greitai džiūsta ir kietėja, todėl nagų meistras turi veikti greitai, kad išgautų norimą formą ir ilgį. „Poligelis sukietėja po geline lempa”.

Akriliniai nagai paprastai būna storesni ir tvirtesni, palyginti su poligeliniais. Kita vertus, tradiciniai geliniai nagai yra plonesni ir gali labiau pažeisti natūralius nagus nei poligelis.

„Polygelį galima laikyti saugesniu tiek specialistui, tiek klientui, nes nei vienas iš jų neįkvepia cheminių medžiagų,.

Poligelis taip pat gali būti saugesnis jūsų natūraliems nagams, nes jie mažiau lūžinėja, jei prižiūrite nagus ir, atėjus laikui, kruopščiai juos pašalinate.

Kiek laiko tarnauja poligeliniai nagai?

Poligelinis manikiūras gali trukti iki trijų savaičių, tačiau tai priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo ir nuo to, kiek jūsų nagai kasdien dėvisi. Galiausiai galite tikėtis panašaus ilgaamžiškumo kaip ir akrilinių nagų.

Kam tinka poligeliniai nagai?

Jei ieškote ilgalaikio ir patvaraus nagų patobulinimo, kuris nebūtų toks stambus kaip akrilas ar plonas kaip gelis, tuomet poligelis gali būti jūsų naujas mėgstamiausias dalykas.

Related Post