Nuo namo idėjos iki raktų. Ko reikia nepamiršti?

Namų projektavimo darbai turi būti paliekami specialistams, kurie pasirūpins viskuo nuo A iki Ž. Taip, svarbiausia yra žmonių, kurie gyvens tuose namuose, poreikiai ir patirtis, tačiau specialistai gali pastebėti tokias smulkmenas, kurios nesant šios sferos specialistu tiesiog nepastebimos.

Bandysime aptarti esminius aspektus. Namo projektavimas – UAB Architektų gildija bus greitai įgyvendinamas iki mažiausių smulkmenų. Svarbiausia – bandyti įvertinti visas galimas opcijas.

Namo architektūra

Pirmiausia derinami esminiai aspektai. Specialistas, kuris kuria projektus – klausia kliento, kuris turi kuo detaliau, kiek tik jam pavyksta, pasakyti – ko jis nori. Dar geriau yra parodyti pavyzdžius, kurie jam patinka. Tai dažniausiai padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir tikrai sukurti detaliai poreikius tenkinantį projektą.

Ką apima namo architektūra?

  • Stogas.
  • Plotas.
  • Kelių aukštų.
  • Rūsys.
  • Ir kiti namo komponentai.

Namo „priedai“

Žinoma, ne ką mažiau svarbu apgalvoti visus namo priedus, kurie leis Jums jaustis savo namuose iki mažiausių smulkmenų patogiai. Esminiai, kurie dažniausiai apgalvojami, yra:

  • Garažas
  • Terasa
  • Balkonas

Dėl visko reikia tartis su specialistais. Ne visada norai sutampa su galimybėmis. Juk vieno aukšto name negali būti balkono, taip?

Individualus projektas

Pirmiausia visada siūlome apžiūrėti kartotinius projektus, kadangi jų įsigijimas yra pigesnis, taip pat, gana tiksliai galima matyti – ko tikėtis. Jeigu nei vienas modelis Jums neatrodo tobulas, kažko vis trūksta – galima užsisakyti tokį, kuris kurtas Jums. Visgi, nepamirškite, kad kartotiniai projektai yra koreguojami pagal kliento poreikius, tad jie tikrai nebus tiksliai tokie, kokie pavyzdžiuose. Korekcijų bus. Tik bet kuriuo atveju, kad ir kuris variantas bus pasirenkamas, reikia, kad jis būtų detaliai aptariamas su specialistu. Tai yra – reikia drąsiai sakyti, kas Jums patinka ir kas ne.

Svarbiausia yra rasti gerus specialistus, kurie pagal Jūsų poreikius padės sukurti tokius namus, kurie tobuli Jums. Architektai Vilniuje – Dirbame visoje Lietuvoje – geriausias pasirinkimas. Pirmiausia – konsultacijos, paskui – darbai ir galiausiai – smulkmenų derinimas, tvarkymas ir taisymas. Kad viskas būtų taip, kaip Jums labiausiai patinka.

 

Related Post