Mažosios bendrijos ABC

Įsteigti savo verslą daugeliui žmonių yra svajonė. Džiugu, kad daugelis ne tik apie tai galvoja, tačiau realiai imasi veiksmų, kurie gali padėti žingsnis po žingsnio tai padaryti. Kokia veiklos forma yra geriausia? Nuomonių yra daug. Kai tiksliai žinote kokie yra Jūsų poreikiai – veiklos formos pasirinkimas dažniausiai irgi nėra sunkus.

Viena dažniausiai minimų yra Mažoji bendrija. Aptarsime pačius svarbiausius aspektus, kurie padės geriau suprasti šio tipo juridinio asmens galimybes ir privalumus.

  1. Pirmiausia tai yra labai palanki verslo forma tokiu atveju, kai yra ne vienas žmogus, tačiau visai komanda, kuri nori vieningai užsiimti ta pačia veikla ir puoselėti verslą. Pagal standartą – galima, kad MB būtų vienas steigėjas ir tuo pačiu dar 10 bendrasavininkų, kurie yra kartui atsakingi už tai – kaip veikla bus vykdoma.
  2. Sprendimai priimami balsavimo metu. Žinoma, laimi dauguma.
  3. Svarbu, kad MB turėti buveinės adresą. Tačiau tokiu atveju, kai asmenys nenuomoja, neturi kitų patalpų, kadangi viską vykdo, pavyzdžiui, online būdu, tokiu atveju galima nurodyti ir namų adresą. Dažniausiai tai puikiai tinka ir Registrų centrui, ir VMI.
  4. Nepamirškite, kad veiklos vykdymui visada galima imti verslo paskolas. Dažniausiai jos būna reikalingos veiklos pradžioje, tačiau kai kuriems, ypač tokiu atveju, kai norisi plėstis, tai gali būti puiki galimybė praplėsti veiklą.
  5. Daugeliui žmonių patinka tai, kad bendrijos nariai visada turi galimybę parduoti savo dalį kitiems nariams arba visiškai pašaliniam žmogui. Žinoma, tokiu atveju visi nariai turi sutikti, kad dalis galios būtų parduodama kitiems,
  6. Taip pat reikia suprasti, kad verslo dalyviai gauna daugelį socialinių garantijų, kurios leis būti ramiu, kad esate saugus.
  7. Taip pat visada geriausia samdyti buhalterį, kuris padės Jums tinkamai vesti apskaitą. Tokiu atveju nekils jokių neaiškumų.

MB steigimas nėra sunkus, juolab, daugelį darbų šiuo metu galima padaryti internete. Tai, žinoma, džiugina. Svarbiausia yra ieškoti pagalbos. Tokios, kuri ne tik padeda tinkamai įsteigti, tačiau ir padeda tvarkytis su mokesčiais bei apskaitos vedimu.

Related Post