Kodėl verta rinktis būtent  įtempiamas lubas?

Nuolat girdite apie tokio tipo lubas, tačiau negalite apsispręsti, kuo jos naudingesnės už mums jau seniai žinomas? Abejojate, ar tokio tipo lubos yra tinkamos Jums individualiai? O galbūt jaudinatės, ar turėsite tinkamų žinių jas prižiūrėti? Pabandysime į šiuos ir kitus, dažnai kylančius klausimus, atsakyti žemiau.

Tokio tipo lubų montavimas nėra sudėtingas, todėl kiekviena erdvė yra joms tinkama. O jų įrengimas gali užtrukti nuo valandų iki keletos dienų, priklausomai nuo paviršiaus ploto ir patalpos individualumo. Taip pat pats montavimo procesas yra švarus, nėra pernelyg sudėtingas, todėl nesukels papildomo rūpesčio ieškant sprendimų, kaip išlaikyti švarius baldus ir visą kambarį įtempiamų lubų montavimo metu.

Tokios  lubos nebyra ir netrūkinėja, priešingai, nei įprastos. Todėl visada atrodys švariai, estetiškai ir tvarkingai.

Pagamintos iš tokios medžiagos, kuri visiškai nebijo drėgmės. Taigi, patekus drėgmei į namus, neteks jaudintis dėl jų būklės. Taip pat dėl tos pačios priežasties yra puikiai tinkamos tokioms patalpoms, kaip lauko patalpos, vonios kambarys ar vidaus baseino erdvė. Šias lubas galima plauti vandeniu, norint pašalinti nešvarumus. Taip pat tai – papildoma apsauga užliejimo iš viršutinio aukšto atvejais, kadangi šios lubos atlaiko 100l/m2.

Tokio tipo įrengimas nereikalauja reguliarios priežiūros, nes jos nepritraukia dulkių, o pats valymas yra gana paprastas. Todėl visuomet bus lengva išlaikyti tokį įvaizdį, kuris sukurs naujų lubų įspūdį.

 

Šis pasirinkimas – ne tik išvaizdus, tačiau tuo pačiu ir praktiškas sprendimas. Dažniausiai tokio tipo lubos puikios būklės išsilaiko 10 ar net daugiau metų. Taip pat nėra jokių sunkumų tvirtinant elektros prietaisus prie jų, nes lubos išsilaiko įtemptos ir lieka išvaizdžios.

 

Be jau išvardintų savybių, dar yra pasižyminčios ir plačiu asortimentu. Yra ne tik virš šimto skirtingų spalvų pasirinkimų, tačiau ir skirtingų lubų variantų. Tokių, kaip klasiką primenanti matinė, šiek tiek atspindžio savyje turinti satininė medžiaga, iškarpas turinčios perforuotos lubos, didelės erdvės efektą sukuriančios blizgios lubos ar netgi tokios, kuriose bus atspausdintas Jūsų insividualus norimas vaizdas.

Related Post