Kempingai Kroatijoje. Ką turime žinoti?

Šioje šalyje yra daug įvairių stovyklavimo galimybių: nuo kaimiško stovyklavimo iki prabangesnio stovyklavimo su visais patogumais. Taip pat reikia atsižvelgti į keletą dalykų, susijusių su oru ir klimatu. Šie patarimai, padėsiantis suplanuoti stovyklavimo kelionę Kroatijoje.

Trumpa keliautojo atmintinė:

Šalyje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, o tai reiškia, kad paprastai būna šilta ir saulėta. Tačiau orai gali būti nepastovūs, todėl prieš kelionę visada geriausia patikrinti orų prognozę. Vasaros mėnesiai paprastai yra geriausias metas stovyklauti Kroatijoje, nes tuo metu orai būna stabiliausi.

Renkantis stovyklavietę galima rinktis iš kelių skirtingų variantų. Visoje šalyje yra kempingų, taip pat privačių stovyklaviečių. Jei norite stovyklauti atokesnėje vietoje, taip pat yra keletas laukinės gamtos stovyklaviečių.

Renkamės stovyklavietę

Rinkdamiesi stovyklavietę, turėtumėte atsižvelgti į siūlomus patogumus. Kai kuriose stovyklavietėse yra pagrindiniai patogumai, pavyzdžiui, tualetai ir dušai, o kitose – daugiau komforto ir pramogų, pavyzdžiui, restoranai ir baseinai. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į stovyklavietės vietą. Kai kurios stovyklavietės yra atokiose vietovėse, o kitos – netoli miestų ir miestelių.

Taip pat svarbu atsižvelgti į stovyklavimo Kroatijoje kainą. Stovyklaviečių kainos gali labai skirtis, todėl verta geriau įsivertinti savo poreikius ir tikslus, tuomet rasti geriausią pasiūlymą. Kempingams Kroatijoje taip pat taikomos įvairios nuolaidos ir pasiūlymai, todėl prieš užsisakant stovyklavietę verta juos patikrinti.

Nusiteikite, jog stovyklavimo metu gali būti tam tikras diskomforto lygis. Tai ypač aktualu, jei stovyklaujate atokesnėje vietoje. Dažnai ten nėra dušų ar tualetų, o žemė gali būti nelygi. Tačiau visa tai yra stovyklavimo patirties dalis! Kelionės užsienyje gali būti ne tik viešbučiuose!

Kelionės daiktų pakavimas

Pakuodami daiktus į kelionę, turėtumėte atsižvelgti į šiuos dalykus:

  •  Jums reikės palapinės, tinkamos oro sąlygoms. Palapinės dydis taip pat priklausys nuo to, kiek žmonių stovyklaus kartu su jumis.
  • Miegmaišis: Miegmaišis yra būtinas, kad naktį būtų šilta.
  • Stovyklavimo viryklė reikalinga maistui gaminti.
  • Maisto gaminimo indai: Maisto gaminimo priemonės puodai, keptuvės ir stalo įrankiai.
  • Maistas ir gėrimai: Įsitikinkite, kad turite pakankamai maisto ir vandens kelionei.
  • Drabužių: Pasiimkite oro sąlygoms tinkamus drabužius.
  • Tualeto reikmenys: Nepamirškite įsidėti tualeto reikmenų, pvz., tualetinio popieriaus ir muilo.
  •  Pirmosios pagalbos rinkinys visada praverčia.

Asmeniškai mes taip pat naudojamės kareiviškais sausais daviniais, jie itin patogūs kelionėse. Daugiau informacijos čia https://welovelithuania.com/plitvicu-ezerai-lankytina-vieta-kroatijoje/

Related Post