Kaip suorganizuoti krepšinio rungtynių žiūrėjimo vakarėlį namuose

Ar yra kas nors įdomiau nei stebėti mėgstamos krepšinio komandos varžybas su draugais? Žaidimo jaudulys gali būti dar malonesnis, kai juo dalijamasi su tais, kurie dalijasi jūsų aistra šiai sporto šakai. Laimei, jums nebūtina eiti į varžybas ir pirkti bilietų; galite surengti rungtynių stebėjimo vakarėlį patogiai įsitaisę savo namuose. Štai keletas patarimų, kaip pasiruošti krepšinio rungtynių stebėjimo vakarėliui.

Kvieskite draugus

Prieš pradėdami planuoti detales savo stebėtojų vakarėliui, būtinai pakvieskite savo draugus. Sudarykite svečių sąrašą ir įsitikinkite, kad į jį įtraukti visi svarbūs jūsų gyvenimo žmonės, kurie dalijasi jūsų meile krepšiniui. Kvietimus visada smagu išsiųsti – juos galite sukurti patys arba rasti internete tokių, kurie atitiktų jūsų renginio temą. T

Paruoškite erdvę

Kai jau turite svečių sąrašą, laikas pagalvoti, kur visi susirinks per didžiąsias varžybas. Jei turite pakankamai vietos viename kambaryje, tai būtų idealu – taip visi galės matyti ir girdėti, kas vyksta rungtynių metu! Jei ne, apsvarstykite galimybę įrengti kelis televizorius įvairiuose kambariuose, kad visi galėtų įsitraukti į veiksmą, nesvarbu, kurioje erdvėje jie būtų. Jei svečiai bus pakankamai susidomėję, galite sukurti net kelis žiūrovų kambarius pagal konkrečias komandas ar žaidėjus.

Jei vietos nedaug, pabandykite perstumdyti baldus arba naudoti sulankstomas kėdes, kad visiems užtektų vietos išsiskirstyti ir nesijaustų ankšta ar nepatogu.

Užkandžiai ir gėrimai

Žinoma nepamirškite užkandžių! Pasirūpinkite, kad visi svečiai turėtų daug maisto ir gėrimų, kad jie būtų sotūs viso žaidimo metu. Galite rinktis tokius užkandžius kaip rūkyti mėsos gaminiai, sūriai ir traškučiai, taip pat vieno kąsnio sumuštiniai. Gėrimams puikiai tinka nealkoholinis alus, mėgstamas kokteilis ar tiesiog gaivios sultys.

Organizuokite „After Party” vakarėlį

Po nugalėtojo paskelbimo, nepamirškite surengti „After Party” vakarėlio. Tai gali būti smagūs stalo žaidimai, pasibuvimas pirtyje, ar net triukšmingas vakarėlis. Viskas priklauso nuo Jūsų draugų ratų noro.

Klaidos, kurių vengti rengiant vakarėlį

  • Venkite kviesti susipykusių, išsiskyrusių asmenų. Tai gali sukelti nepatogią atmosferą visai publikai.
  • Pamirštama pasitikrinti krepšinio,  transliavimo galimybes. Krepsinis tiesiogiai internetu nuorodoje galite žiūrėti varžybas.
  • Pagalvokite apie orą – jei planuojate švęsti lauke, pasirūpinkite, kad visi būtų aprūpinti šiltomis drabužiais.
  • Venkite tokių temų kaip politika, religija, etiketas ir finansai.Būkite atidus savo aplinkai.
  • Jei kiltu fizinis konfliktas tarp svečių, nedelsdami jį nutraukite.

Related Post