Kaip išvalyti orą namuose: 4 patarimai

Švarus namų oras yra tai, ko turėtų siekti daugelis. Jie gali garantuoti, kad miego kokybė bus kur kas geresnė, o dienomis darbingumas – kur kas didesnis. Tiesa, nors visi puikiai žino, kad gaivus oras namuose yra būtinas, tačiau kai kurie vis dar nesistengia gerinti savo gyvenimo kokybę. Ar to tikrai reikia ir kaip tai galima padaryti?

  1.     Rekuperatoriai.

Taip, tai vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas, kuris keičia gyvenimus. Jeigu įprasta įranga Jums kiek per brangi arba nereikia tokio didelio galingumo – gera opcija yra mini rekuperatoriai.  Svarbiausia, kad šios įrangos kainos krenta, tad yra prieinamos kiekvienam. Tik reikia rasti tokių charakteristikų sistemą, kuri atitinka Jūsų poreikius. Pasiūla yra labai plati, tad siūlome tiek ieškoti patiems, tiek tartis su specialistais, kurie dažniausiai sukonkretina paieškas ir taip sutaupo daug laiko.

  1.     Atviras langas.

Žinoma, kai kurie vėdina ir su atviru langu. Tačiau tai geras pasirinkimas tik tokiu atveju, kai negyvenate judriose gatvėse, kai šalia nėra įmonių, kurios teršia ir panašiai. Taigi, atverti langus vėdinimui verta tik tokiu atveju, kai gyvenate kaime, miške… Kitu atveju ne tik kad neišvalysite oro, tačiau kaip tik įsileisite daugiau nešvaraus.

  1.     Difuzoriai.

Kai kurie valo namų orus ir su difuzoriais. Nors jie pirmiausia yra skirti aromato skleidimui, tačiau tai yra geriau nei nieko. Tik žiūrėkite, kad pirmiausia namuose nebūtų jokio neskanaus oro, nes tik tokiu atveju kvapai nebus aitrūs, nes smirdantys.

  1.     Nesandarus namas?

Juokaujama, kad geriausias būdas turėti tokius namus, kuriuose oro kokybė bus gera – įsigyti žemos energetinės klasės namus. Taip, tikėtina, kad oras bus šviežesnis, tačiau tokio būsto šilumos arba vėsos išlaikymo kaštai bus tokie dideli, kad  norėsis juos sandarinti ir pirkti oro rekuperatorius. Patikėkite – tai ir pigiau, ir oro kokybė bus kur kas geresnė.

Apie gaivaus oro privalumus net neverta kalbėti. Geriausiai pamatyti galite pats į savo kasdienybę įtraukęs daugiau oro valymo įrenginių bei metodų, kurie pagerino jau daugelio žmonių kasdienybę.

 

Related Post