Kaip elgtis, kai prireikia pagalbos kelyje?

Išsiruošus į kelionę reikia nepamiršti, kad ilgoje kelionėje gali tekti susidurti su bet kuo. Dėl to patariama iš karto turėti pagalbos numerį. Mobili pagalba kelyje naudinga ne tik tuomet, kai sugenda automobilis, bet ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, jeigu nuleidžia padangą ar baigiasi kuras, tuomet pagalba kelyje gali būti labai naudinga. Tačiau tuomet kyla klausimas, kaip elgtis ir kaip išsikviesti pagalbą? Visų pirma, turite nuspręsti, kokią pagalbą kviesite. Jeigu baigėsi benzinas, tuomet nebūtinai reikia iš karto kreiptis į autoservisą. Tam tikrais atvejais užtenka susisiekti su draugais, kurie gyvena netoliese ir gali atvežti benzino. Na, jeigu problema sudėtingesnė – nuleista padanga arba užgesęs variklis, tuomet reikėtų kviesti meistrus. Bet kuriuo atveju svarbiausia išlikti ramiems ir nepanikuoti.

Per kiek laiko atvyksta pagalba?

Pagalbos kelyje atvykimo laikas priklauso nuo to, koks autoserviso užimtumas ir koks atstumas iki jūsų. Kartais pagalbos tenka palaukti ilgiau, kadangi autoserviso darbuotojams tenka važiuoti ilgesnį kelią. Dėl to, jeigu norite, kad pagalba atvyktų greičiau, turėtumėte kviesti susisiekti su autoservisu, kuris yra netoliese.

Kaip elgtis, kai nėra galimybės iškviesti pagalbos?

Tam tikrais atvejais pasitaiko, kad ryšio nėra tuomet, kai labiausiai reikia. Ką tuomet daryti? Jeigu norite iškviesti pagalbą, turėtumėte iš pradžių nueiti iki vietos, kur bus ryšys. Pagalba kelyje praverčia netikėtais atvejais, todėl dauguma neturi išsaugoti autoserviso numerio. Dėl to jums greičiausiai reikės ir interneto. Jeigu neturite interneto telefone, tuomet turėtumėte stabdyti automobilius ir pasiteirauti, ar kas turi autoserviso kontaktus. Jeigu aplinkui nėra automobilių, tuomet turėtumėte eiti iki artimiausios degalinės ar užkandinės, ten rasite ir reikiamą pagalbą, ir kontaktus.

Ar pagalba kelyje brangu?

Kai kurie nenori kviesti mobilaus autoserviso, nes bijo, kad tai kainuos labai brangiai. Visgi mobili pagalba kelyje nekainuoja brangiai, jeigu meistrams nereikia toli važiuoti. Todėl turėtumėte pasidomėti, kuris iš žinomų autoservisų yra netoli jūsų ir tuomet jį pasirinkti. Tai padės jums sutaupyti pinigus.

Related Post