Ką daryti, jeigu vaikas atsisako vartoti vitaminus?

Visi mes buvome kažkada vaikai ir tikrai žinome, kad mums įsiūlyti vitaminus ar bet kokias kitas tabletes tikrai nebuvo lengva. Ypač, žuvų taukus. Todėl nepykite ant vaikų, jeigu jie elgiasi lygiai taip pat. Užuot pykę, turėtumėte atrasti būdų, kaip įkalbėti vaiką vartoti vitaminus, na, arba jį apgauti.

Įmaišykite vitaminus į maistą

Vienas iš būdų, kaip vaiką priversti vartoti vitaminus – įmaišyti juos į maistą. Nors toks būdas ilgainiui sukurs tarp jūsų ir vaiko nepasitikėjimą vienu kitu, kartais tai vienintelis būdas, kaip priversti vaiką vartoti vitaminus. Žinoma, tai turėtų būti paskutinis būdas, jeigu kiti neveikia. Deja, bet kaip ir minėjome, jeigu vaikas išsiaiškins, kad slapta jam girdėte vitaminus, tuomet jis nebepasitikės jumis ir bus sunku sutarti su vaiku bei priversti jį valgyti maistą ar gerti vaistus. Tad šis būdas tinka tik tam tikrais atvejais, kai kitų variantų nebėra.

Keiskite vitaminų pakuotę

Vaikus papirkti nėra sudėtinga. Jeigu vaikas atsisako valgyti vitaminus, tiesiog perdėkite juos į kitą pakuotę. Nepaisant to, jog vaikai nėra kvaili, juos apgauti labai lengva. Parinkite mielą, žaismingą pakuotę ir sudėkite ten tabletes. O gal rasite pakuotę iš mėgstamo vaiko filmo? Tuomet jis neatsisakys vitaminų.

Keiskite vitaminų formą

Kai kuriais atvejais vaikai nenori valgyti vitaminų, kadangi jie primena vaistus. Ne visi vitaminai vaikams yra žaismingi ir skanūs, kai kurie primena vitaminus suaugusiems. Deja, bet tokių daugelis vaikų nenori dėti į burną. Jeigu matote, kad vaikas nenori nupirkti vitaminų, pirkite kitus, labiau žaismingus ir skanesnius. Rinkoje tikrai rasite nemažai vitaminų, kurie ne tik kokybiški, bet ir žaismingi.

Pasikalbėkite

Vitaminai vaikams būtini, todėl jeigu matote, kad vaikas vis tiek nenori vartoti vitaminų ir atsisako bet kokių jūsų pasiūlymų pirkti naujus, žaismingesnis vitaminus, tuomet pasikalbėkite su juo. Pasidomėkite, kaip vaikui pristatyti vitaminus ir papasakokite apie jų naudą. Vaikas supras, kad jam būtini vitaminai ir pradės juos vartoti.

Related Post