Desertai į lovą

Turbūt kiekvienam yra malonu, kai mylimas žmogus bando nustebinti. Kartais net patys smulkiausi dalykai gali pranokti brangias dovanas. Tad jeigu ir jūs savo mylimam žmogui norite padaryti staigmeną ar tiesiog jį nustebinti ir pamaloninti, tai puikiai galite padaryti su desertu, jį atnešdamas į lovą. Puikus gabalėlis ypatingo pyrago visiškai gali pakeisti nuotaiką ir diena bus žymiai geresnė. Tad kokie pyragai yra tinkami atnešti į lovą, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Paprastai bet neprastai

Tie, kas nėra itin dideli pyragų kepėjai, tikriausiai rinksis tokį kuris nereikalauja per daug pastangų, tačiau jo skonis praktiškai visada yra puikus. Obuolių pyrago receptas yra itin paprastas, bet rezultatas tikrai pradžiugins kiekvieną. Todėl jeigu nenorite per daug vargti, reikėtų rinktis būtent jį. Be to, jeigu pyragas nesigaus taip kaip norėjote, jį galite patiekti su ledais. Skaniausias variantas yra tada, kai pyragas dar yra šiltas. Jeigu su ledais patiekti nepavyks, tada galite rinktis kavą ar arbatą, priklausomai nuo to, ką mėgsta jūsų mylimas žmogus.

Braunio pyragas nustebins kiekvieną

Tikrai pas daugelį ryte vos tik prabudus turi būti paruoštas kavos puodukas. Atsigėrus kelis gurkšnius galima po truputį pradėti budintis ir pradėti dieną. Tačiau tie, kurie mėgsta daryti kavą į lovą savo artimam žmogui, vieną dieną gali pateikti staigmeną prie jos, tai yra braunio pyrago gabalėlį. Braunio receptas yra tikrai paprastas, jį pagaminti neužtruks labai ilgai, o ir kepa jis pakankamai trumpai, nes toks pyragas turi būti drėgnas ir jo jokių būdu negalima perkepti. Tad prie kavos į lovą, nedidelis braunio gabalėlis bus kaip tik. Pamačius tokį stulbinamą vaizdą diena nusidažys visai kitomis spalvomis ir nuotaika bus pakylesnė.

Belgiški vafliai kitaip

Tikriausiai daugeliui vafliai asocijuojasi su pusryčiais. Nes juos galima patiekti labai įvairiai. Tai yra galima prie jų papjaustyti uogų ar kitų vaisių, uždėti grietinėlės ir patiekti mylimam žmogui į lovą. O jeigu jis norėtų sotesnių pusryčių, tuomet lygiai tokie patys vafliai gali būti patiekiami su sūriais ingredientais, tai yra lašiša ar kumpeliu. Jį pagardinti galima ir su lydytu sūreliu, taip pat nereikėtų užmiršti ir įvairių žalumynų. Tikriausiai vafliai gali būti vienas geriausių pasirinkimų į lovą, nes su tokiu patiekalu galima varijuoti labai įvairiai ir nesunkiai prisiderinti prie žmogaus, kuriam yra ruošiami pusryčiai.

Related Post