Ar komercinės patalpos Vilniuje gali būti gera investicija?

Tie, kas turi nuosavą verslą visada svajoja apie nuosavas erdves, kuriose galėtų susirinkti visos kolegos ir dirbti drauge. Turėti nuosavas komercines patalpas Vilniuje ir kituose miestuose yra puikus variantas, nes taip nereikia nuomotis tam tikros patalpos ar biuro, kur galėtumėte dirbti. Tad šiame straipsnyje papasakosime, ar turėti komercines patalpas Vilniuje tikrai apsimoka.

Kas geriau butas ar komercinės patalpos?

Toks klausimas yra savitas, nes apskritai turėti nekilnojamo turto yra puiki galimybė generuoti papildomas pajamas. Aišku, komercinės patalpos Vilniuje gali būti kur kas pelningesnis variantas, nei kad turėti butą. Bet iš kitos pusės, norint turėti komercines patalpas reikia turėti kur kas daugiau investicijų, nes jos gali kainuoti žymiai brangiau. Bet strategiškai patogioje vietoje tokios patalpos gali duoti žymiai didesnį pelną. Tad jeigu turite galimybę, visada verta rinktis komercinės patalpas. Tada galėsite būti tikri, kad gausite gana nemažas pajamas.

Kokios komercinės patalpos sulaukia daugiausia dėmesio?

Iš pirmo požiūrio gali pasirodyti, kad komercinės patalpos yra vienodos ir jokio skirtumo nėra, kokias patalpas pasirinkti. Tačiau jos gali būti labai skirtingos, todėl jei turite galimybę, visada kreipkite dėmesį į tam tikrus dalykus:

  • Vieta, nes patogioje vietoje tokiomis patalpomis bus domimasi kur kas labiau, nei kad kad jos būtų nepatogioje vietoje, kažkur miesto pakraštyje.
  • Svarbu apgalvoti jų dydį. Kiekviena įmonė gali turėti skirtingai darbuotojų, todėl ir patalpos erdvės gali būti skirtingos. Tačiau geriausia orientuotis į vidutinį plotą, taip tokias patalpas bus kur kas lengviau įdarbinti.
  • Tai turbūt vienas iš svarbesnių kriterijų, kuris lemia galutinį pasirinkimą. Niekada nereikėtų įsigyti tokių, dėl kurių dvejojate arba jos nėra tinkamoje vietoje. Geriau tuomet rinktis brangesnes, bet patogesnėje vietoje, taip žymiai didesnė tikimybė, kad jos neš didesnį pelną.

Kiek gali kainuoti komercinės patalpos Vilniuje?

Kaip ir minėjome, jos gali būti labai skirtingos, todėl kaina irgi bus skirtinga. Nemažai įtakos padaro komercinių patalpų vieta. Kuo jos bus arčiau miesto centro, tuo kaina bus didesnė, bet toks variantas bus kur kas pelningesnis. Taip pat įtakos turi ir jų dydis, kokiame pastate jos įkurtos ir panašiai. Jei norite žinoti ar už jas nepermokate, visada galite pasižvalgyti į daugiau variantų ir taip palyginti siūlomas kainas.

 

Related Post