3 priežastys, kodėl į savo el. parduotuvę reikia įtraukti tinklaraštį ( blog’ą)

Šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje nebe užtenka vien elektroninės parduotuvės svetainės. Sėkmingas verslas turi būti gerai matomas internete, o tinklaraštis yra puikus būdas tai pasiekti. Pateiksime svarbiausias priežastis, kodėl į savo e. parduotuvės svetainę turėtumėte įtraukti tinklaraštį. Kalbiname SEO paslaugos ekspertus.

Esminiai dalykai, kurių neturėtumėte pamiršti

  • Vienas iš pagrindinių tinklaraščio turėjimo privalumų yra SEO nauda. Tinklaraštis suteikia galimybę svetainėje naudoti papildomus raktinius žodžius ir raktines frazes, o tai gali padėti jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą paieškos rezultatų puslapiuose. Be to, gerai parašytas tinklaraščio straipsnis gali padėti pritraukti į jūsų svetainę naujų lankytojų, kurie galbūt neieškojo konkrečiai jūsų produktų, bet ieškojo informacijos susijusia tema. Tokiu būdu didinate savo žinomumą, o šiandien apsilankęs vartotojas gali sugrįžti ir nupirkti prekę, ar paslaugą.
  • Ryšys su klientais. Dar viena priežastis, dėl kurios į e. prekybos svetainę reikėtų įtraukti tinklaraštį, yra asmeniškesnis ryšys su klientais. Rašydami jūsų auditorijai aktualiomis temomis ir pateikdami naudingos informacijos, galite tapti savo srities ekspertu ir įgyti auditorijos pasitikėjimą. Be to, rašydami apie temas, kurios tematika deri su jūsų klientais, galite užmegzti gilesnį ryšį su jais ir vienkartinius pirkėjus paversti gerbėjais visam gyvenimui.
  • Pridėjus tinklaraštį prie elektroninės prekybos svetainės, galima padidinti pardavimus. Pateikdami naudingos informacijos ir rekomenduodami sprendimus iššūkiams, su kuriais gali susidurti jūsų klientai, galite su jais užmegzti emocinį ryšį, kuris paskatins juos pirkti iš jūsų, o ne iš kitų įmonių. Be to, siūlydami nemokamus patarimus ir rekomendacijas, parodysite klientams, kad jums rūpi jų sėkmė ir esate suinteresuoti padėti jiems išspręsti problemas – tai jie būtinai prisimins, kai kitą kartą prireiks produkto X arba paslaugos Y

Jeigu Jūsų nėra internete – itin didelė problema verslui

Sėkmingam verslui reikia ne tik e. parduotuvės svetainės, bet ir stipraus buvimo internete. Tinkamai atliktos investicijos į interneto svetainės rinkodarą atsiperka su kaupu. Nepraleiskite galimybės paversti atsitiktinius lankytojus potencialiais klientais.

Jeigu reikalingos konsultacijos ar seo paslaugos – kreipkitės pagalbos pas profesionalus. Labai svarbu nepridaryti klaidų tinklaraščio pradžioje, kadangi tai gali sulėtinti procesą.

Related Post